Templates by BIGtheme NET

Opozita në Kosovë thërret seancë të jashtëzakonshme, kundërshton Thaçin për korrigjimin e kufijve

Partitë opozitare në Kosovë kanë siguruar 40 firma për të thirrur një seancë tgë jashtëzakonshme kundër korrigjimit të kufijve me Serbinë.

Seanca është parashikuar të mbahet në datën 4 shtator, raporton Zëri.info.

Firmat janë mbledhur nga LDK-ja, Lëvizja Vetëvendosje dhe PSD-ja, parti të cilat kundërshtojnë propozimin e presidentit Thaçi për korrigjim të kufijve.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto