Templates by BIGtheme NET

Kosova kërkon fitoren e parë në Ligën e Kombeve

Pas barazimit ndaj Azerbajxhanit, Kosova kërkon fitoren e parë në Ligën e Kombeve, kur të përballet me një ekip modest si Ishujt Faroe.

Trajneri zviceran, Challandes ka deklaruar se në sfidën e ditës së nesërme në Prishtinë, në stadiumin “Fadil Vokrri”, do të hedhë në fushë një ekip që nuk kënaqet me asgjë tjetër veç fitores.

Kosova i ka të gatshëm të gjithë titullarët dhe pritet të hedhë në fushë formacionin më të mirë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto