Templates by BIGtheme NET

Ramos fishkëllehet në Angli: Familja ime ka marrë kërcënime me vdekje, s’e dëmtova qëllimisht Salah

Mbrojtësi i kombëtares spanjolle dhe Realit të Madridit, Ramos, u fishkëllye gjatë në fitoren që Spanja arriti ndaj Anglisë në Ligën e Kombeve.

Shkak për këtë është bërë fajësimi që tifozët anglezë i bëjnë Salah për dëmtimin në finalen e Ligës së Kampionëve mes Realit të Madridit dhe Liverpulit.

Pas ndeshjes, Ramos, tha se familja e tij kishte marrë kërcënime me vdekje pas finales së Ligës së Kampionëve.

“Familja ime është kërcënuar me vdekje. Por unë e kam ndërgjegjen e pastër. Nuk e dëmtova qëllimisht Salah.”

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto