Templates by BIGtheme NET

Zidane drejt Manchester United, zbulohen kërkesat e tij për merkaton

Zinedin Zidane mund të ulet shumë shpejt në stolin e Manchester United.

Francezi që ka fituar me Realin e Madridit Ligën e Kampionëve, pëlqehet nga drejtuesit e klubit, që pikë së pari duhet “të heqin qafe” portugezin Murinjo.

Në rast se Zidane vjen në Angli, ka disa kërkesa për merkaton. Trajneri kërkon gjermanin Kroos, sulmuesin e PSG-së, Cavani si dhe dyshen e Bayernit, Rodriguez-Alcantara, raportojnë mediat sportive angleze.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto