Templates by BIGtheme NET

Me kostume popullore dhe fanela të kombëtares, tërbohen tifozët shqiptarë në Skoci

Tifozët e kombëtares që jetojnë në Britaninë e Madhe janë mbledhur për të mbështetur ekipin pas suksesit më Izraelin.

Ata janë grumbulluar në një bar dhe kanë nisur festime.

Të veshur me kostume popullore shqiptare dhe me fanela të ekipit kombëtar ata këndojnë “Xhamadani vija vija” dhe këngë të tjera patriotike.

Sot në mbrëmje Shqipëria ndeshet me Skocinë në një sfidë delikate.

VINI RE: Video marrë nga faqja Jetaoshqef

Shqipet e “djegin” në Glasgow on Vidnews.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto