Templates by BIGtheme NET

Panuçi shumë ndryshime në formacion ndaj Skocisë

Pas fitores ndaj Izraelit, Shqipëria kërkon të ruajë kokën e grupit kur të përballet me Skocinë, në fushën e saj të fundit.

Duhet thënë se pavarësisht suksesit, kombëtarja pati probleme të shumta në ndeshjen ndaj Izraelit dhe fitoi me fat ndërsa sot e pret një sfidë shumë më e vështirë për vetë cilësinë që ka kundërshtari.

Për takimin e sotëm priten jo pak ndryshime në formacion siç është aktivizimi që nga minuta e parë e Sabien Lilajt, Emanuele Ndojit dhe Bekim Balajt.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto