Templates by BIGtheme NET

Skocia bën ç’i do qejfi, Shqipëria mundet dhe zbret në vendin e dytë

Shqipëria është mundur në sfidën e sotme ndaj Skocisë me rezultatin 2-0.

Të dy golat për vendasit u shënuan nga Naismith, në pjesën e dytë.

Skocezët e dominuan të gjithë takimin duke mos e vënë në dyshim për asnjë çast fitoren.

Pas kësaj humbjeje, Shqipëria zbret n ë vendin e dytë për shkak golaverazhi.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto