Templates by BIGtheme NET

Skocia na mbyll në portë, përfundon pa gola pjesa e parë

Pa gola është mbyllur pjesa e parë e sfidës mes Skocisë dhe Shqipërisë.

Duhet thënë se 45 minutat e para kanë folur për vendasit që kanë pasur disa raste të pastra shënimi por janë ndalur nga portieri Strakosha dhe  nga shtyllat.

Pritet reagimi i Shqipërisë në të dytën sado që misioni për të besuarit e Panuçit nuk duket aspak i lehtë sot.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto