Templates by BIGtheme NET

Barcelona me një dedikim të veçantë në bluzën e tretë

Mesi dhe lojarët e tjerë të Barcelonës ia kanë dedikuar qytetit bluzën e tretë të ekipit.

Përveçse me ngjyra të pazakonta, në bluzë duken disa vija dhe simbole ndërtesash, ndër të cilat “Diagonal Avenida”, që është një nga rrugët më të famshme të qytetit.

Bluza është dizenjuar nga kompania e famshme e veshjeve sportive “Nike”, që është edhe sponsori i ekipit katalanas.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto