Templates by BIGtheme NET

Në Itali e bëjnë fakt të kryer: Dybala largohet në janar

Sulmuesi argjentinas i Juventusit, Dybala, mund të largohet nga torinezët në merkaton e janarit.

Sipas mediave sportive italiane, talenti pritet të shkojë në Spanjë, ku kërkohet me ngulm prej Realit të Madridit.

Lojtari nuk po gjen shumë hapësira te Juventus dhe kjo e ka detyruar të shohë për një tjetër ekip.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto