Templates by BIGtheme NET

“Pirati” spanjoll e pëson keq, më parë kishte humbur syrin në ndeshjet me dema

Matadori i njohur spanjoll, me nofkën “pirati” pësoi lëndimë të rënda teksa u godit nga një dem i tërbuar përara një tume të mbushur me spektaktorë.

Siç tregohet në video në qytetin spanjoll të Arevalos demi i madh e godet 45-vjeçarin Padilla, i cili e ka humbur njërin sy pikërisht në një ndeshje me dema.

Duke u përpjekur për t’iu shmangur kafshës, Padilla ra dhe demi vazhdoi ta godiste atë teksa ishte i shtrirë në tokë, duke i copëtuar një pjesë të kokës.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto