Templates by BIGtheme NET

Cilët janë 3 shqiptarët që u kapën në Igumenicë me më shumë se 100 kilogramë drogë

3 shqiptarët që u kapën në Igumenicë me më shumë se 100 kilogramë drogë janë Renols Metat Meta,  Jurgen Vladimir Gjonaj dhe Grisild Ajet Qoku.

Renols Metat Meta, i datëlindjes 1989, lindur në Burrel e banues në Sarandë dhe Jurgen Vladimir Gjonaj 24-vjec, janë vënë në pranga, bëri me dije policia greke. Në makinën me të cilën lëviznin u gjetën rreth 51 kg kanabis.

Një tjetër person është arrestuar po këtë mëngjes në Igumenicë, në një tjetër aksion policor. Ai është Grisild Ajet Qoku, 30-vjec nga Delvina. Në mjetin me të cilin lëvizte u gjetën rreth 77 kg kanabis.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto