Templates by BIGtheme NET

Berisha publikon denoncimin: Familja Xhafa bën biznes me familjet mafioze në Vlorë

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e oficerit dixhital i cili denoncon lidhjet mafioze të familjes Xhafa me klanet e bandave të Vlorës.

Sipas denoncuesit Agron Xhafaj është ortak me vëllezërit Murati, në biznesin te kazinoja te kali i trojës.

Më tej denonocuesi ka shpjeguar edhe lidhjet e Xhafajt me familje të tjera të cilat kanë ortakëri në pika bastesh dhe kazino.

Postimi i plotë:

Disa nga pasurite e familjes mafioze Xhafa dhe lidhjet e saj me klanet e tjera te mafies te Vlores!

Lexoni mesazhin e oficerit dixhital. sb

Mirembrema Doktor.pash denoncimin e PD pere lidhjet e Agron Xhafes me vellezerit murati.Gramoz murati me Ferdinand Llanaj ( Robi ) jane bashk ortak ne biznes dhe tek kazinoja tek kali i trojes Ne ane te Ruges Vlore skele prane postes perball me kryqezimin tek kali trojes.administratori i kazinos eshte dajua i ( Robit ) dhe quhet Shkelqim Aliaj.100 metra ne distanc nga kazinoja ne ane te ruges Vlore skele,ngjiture me banken,SOCIETE GENERALE ALBANIA ndodhe nje pik bastesh gjigande me emrin ECCOBET fam keqe ne Vlore.pronari dhe administratori i saj eshte Klodian Llanaj vellai i Robit.perveç te gjitha llojet e kumarit qe ushtrohen ne brendesi te llotos,atje diskutohen edhe te gjitha llojet e muhabeteve te trafikut dhe te vrasjeve nga kriminelat e vlores dhe te retheve qe hyn dhe dalin miq anetar grupe kriminalesh dhe shoqeri te vellezerve Llanaj.vellai i vogel i vellezerve llanaj ndodhet ne burg dhe eshte autori i masakres te çoles e ndodhure ne vitin 2015 ne Vlore…

Doktor Ferdinand Llanaj eshte shok dhe mik i ngushte me Agron xhafen,Agron xhafaj i ka ndenjur tek koka ne spitalin e Vlores ( Robit )perpara Agron Xhafes ka qene shok mik dhe ortak me vellezerit Habilaj…

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto