Templates by BIGtheme NET

Laçi dhe Partizani ndahen në paqe

Laçi dhe Partizani nuk shkuan më shumë sesa një 0-0 në ndeshjen e javës së katërt të Kategorisë Superiore.

Edhe pse pati raste për shënim nga të dyja ekipet, rezultati mbeti i paprekur pas 90 minutave lojë.

Me këtë pikë, Laçi dhe Partizani renditen në vendin e pestë dhe të katërt respektivisht, me 6 dhe 7 pikë.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto