Templates by BIGtheme NET

Ronaldo shënon golin më “të vështirë” të karrierës (Video)

Cristiano Ronaldo më në fund ka shënuar golat e parë të karrierës së tij te Juventusi që prej ardhjes nga Real Madridi.

Portugezi shënoi ndaj Sassuolos një dygolësh, njëri prej të cilëve ishte një lodër fëmijësh dhe ndoshta goli më i lehtë i karrierës së tij.

Juventusi arriti të triumfojë ndaj Sassuolos me rezultatin 2-1, ku vendimtarë ishin golat e Ronaldos.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto