Templates by BIGtheme NET

Champions/ Inter përmbys Tottenham, Barcelona “poker” ndaj PSV

Interi ka arritur të fitojë me përmbysje ndaj Tottenham në San Siro në sfidën e luajtur për Champions League.

Ishin ishullorët që shënuan të parët në pjesën e dytë pas mbarimit në shifra të barabarta në pjesën e parë me Eriksen. Por zikaltrit nuk u dorëzuan dhe barazuan shifrat në minutën e 86’  me Icardin dhe përmbysën shifrat me Vecino në minutën e 92’.

Ndërsa në sfidën tjetër Barcelona shkatërroi me shifrat 4-0 hollandezët e PSV me një trigolësh të Mesit dhe një gol të Dembele.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto