Templates by BIGtheme NET

Real fiton ndaj Romës, Juve fiton edhe pa Ronaldon, Man.City dështon ndaj Lyon

Kanë përfunduar sfidat e parashikuara për t’u luajtur ditën e sotme në Champions League në grupet E,F,G dhe H.

Kështu Juventus arriti të fitojë ndaj Valencias me dy penallti të shënuara nga Miralem Pjanicc edhe pse me 10 lojtarë pas daljes me karton të kuq të Cristiano Ronaldos.

Real Madrid arriti të fitojë ndaj Romës duke shënuar plot tre herë ndësa Bajern fitoi me rezultat të pastër 0-2 ndaj Benfikës. Edhe Manchester Unitet arriti të merrte një fitore përballë Young Boys. Ndërsa për Man.City sfida e parë hapëse e Champions rezultoi një dështim pasi humbën ndaj Lyon.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto