Templates by BIGtheme NET

Ronaldo e nis ters Championsin me Juven, ndëshkohet me të kuq dhe shpërthen në lot

Cristiano Ronaldo e ka nisur aventurën në Champions League si lojtar i Juventus në mënyrën më të keqe të mundshme.

Rikthimi në Spanjë për CR7 ka rezultuar një ters i vërtetë, kjo pasi portugezi është ndëshkuar me karton të kuq.

Pas një rasti të diskutueshëm në zonën kundërshtare dhe një përplasje me një mbrojtës të Valencias, gjyqtari i sfidës e ka ndëshkuar atë me karton të kuq.

Ronaldo u largua nga fusha e lojës duke shpërthyer në lot.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto