Templates by BIGtheme NET

Meghan Markle thyen një tjetër rregull të familjes mbretërore (FOTO)

Një tjetër rregull është thyer në familjen mbretërore angeleze. Mesa duket mbretëresha po e toleron shumë Meghan Markle-in.

Mamaja e Dukeshës Meghan Markle, ka bërë një dalje surprizë  ditën e sotme, për herë të parë në publik që pas dasmës së të bijës. Doria Ragland ka shoqëruar të bijën në prezantimin e librit të gatimeve në Kensington Palace.

Kjo gjë ka ndodhur për herë të parë në familjen mbretërore që familjarët të marrin pjesë në evente zyrtare mbretërore.  Meghan e veshur me një golf të zi, fund me pala hekuri dhe me një pallto blu, shkëlqeu në takimin e saj të radhës. Edhe e ëma e saj duket mjaft mirë me veshjen e përzgjedhur.

 

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto