Templates by BIGtheme NET

Basha: Dyshja Rama-Marku po mbyllin dosjen e Tahirit dhe po lehtësojnë Shullazin

 

Kreu i demokratëve Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Twitter ka shkruar se Kryeministri dhe Prokurorja e Përgjithshme e përkohshme shkatëruan përfundimisht hetimin për Tahirin.

Basha thekson se hetimi për Tahirin është shkatërruar përfundimisht nga dyshja Rama-Marku pai është përgatitur mbylla e dosjes së tij.

Më tej Basha shkruan se një skenar i ngjashëm po zbatohet edhe për të lehtësuar Shullazin.

Siç e kemi paralajmëruar. Sot Rama-Marku shkatërruan përfundimisht hetimin për Tahirin duke përgatitur mbylljen e dosjes ndaj tij. I njëjti skenar po zbatohet për të lehtësuar Shullazin. Drejtësia ka mbaruar. Krimi po triumfon”- shkruan Basha në Twitter.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto