Templates by BIGtheme NET

Kryemadhi: Jam survejuar nga SHISH dhe Policia

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në studion “Open” duke folur për situatën në vend ka deklaruar se survejohet nga Shërbimi Informativ dhe Policia në mënyrë të vazhdueshme.

“Jam survejuar nga SHISH dhe Policia”-deklaroi Kryemadhi.

Më tej Kryemadhi u shpreh se “deputetët e opozitës përveç se survejohen nga SHISH dhe Policia dhe nga Banka dhe sa herë që duhet të kryejnë një transaksion i duhet të plotësojnë një formular të posaçëm të urdhëruar nga Banka e Shqipërisë”.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto