Templates by BIGtheme NET

Kryemadhi: Në Vlorë u gjet një person me kokë të prerë, policia e fshehu ngjarjen

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në studion “Open” duke folur për situatën në vend ka bër një deklaratë të fortë lidhur me një ngjarje kriminale në Vlorë.

Dje në Llakatund të Vlorës u gjet një person me kokë të prerë dhe s’ka asnjë njoftim, u fsheh ngjarja”. U shpreh Kryemadhi.

Për Kryemadhin kjo situatë në të cilin ndodhet vëndi është alarmante dhe duhet që kjo qeveri të largohet menjëherë nga pushteti.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto