Templates by BIGtheme NET

Flamurtari dështon përsëri, mposhtet nga Partizani

Partizani ka arritur të marrë një fitore 2-0 ndaj Flamurtarit dhe e sheh veten në krye të rënditjes së bashku me Skënderbeun, me 10 pikë, në pritje të ndeshjes që korçarët do të luajnë të shtunën ndaj Tiranës.

Të kuqtë mposhtën vlonjatët falë golave të Mensahut dhe Telushit, në takimin e zhvilluar në “Selman Stërmasi”.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto