Templates by BIGtheme NET

Lojtari i njohur ndan gëzimin me tifozët

Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonuçi, pritettë bëhet baba për herë të tretë.

Pas dy djemve, Lorenzo dhe Matteo, mbrojtësi dhe bashkëshortja e tij presin fëmijën e tretë.

Ka qenë vetë mbrojtësi që ka publikuar në faqen e tij në “Instagram” lajmin, ku ka publikuar edhe ekografinë e fëmijës.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto