Templates by BIGtheme NET

 Doktori Luan Dragusha lirohet nga burgu, fotot emocionuese nga salla e gjyqit

Mjeku Luan Dragushi është liruar burgu pas vendimit të gjykatës ditën e sotme e cila dha vendimin me “detyrim paraqitje” për të dhe kolegët e tjerë të cilët u ndaluan me akuzën për shpërdorim detyre.

Fotot në sallën e gjyqit pas dhënies së vendimit nga gjyqtari janë tepër emocionuese, ku familjarë të mjekut qajnë me lot gëzimi.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto