Templates by BIGtheme NET

Në Korçë nuk ka fitues, Skënderbeu dhe Tirana ndahen në barazim

Supersfida e Kategorisë Superiore midis Skënderbeut dhe Tiranës ka përfunduar në barazim.

Kanë qenë “Bardh e Blutë” që shënuan të parët në fraksionin e parë të lojës me anë të Edon Hasanit por një gol i Otto John 3 minuta nga fundi i dha mundësinë Skënderbeut që të mos pësonte humbjen e parë.

Me këtë barazim Skënderbeu mbetet në vendin e parë me 11 pikë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto