Templates by BIGtheme NET

Barcelona bën “harakiri” në shtëpi, ngec me ekipin modest

Barcelona ka ngecur në fushën e saj ndaj modestëve të Gironas.

Katalanasit kaluan të parët në avantazh dhe u duk se do fitonin lehtësisht, por dy gola të miqve, nga një për ccdo pjesë e shtangën Barcelonën që e luajti pjesë më të madhe të ndeshjes me 10 lojtarë.

Gjithsesi një gol i Pique ktheu qetësinë në radhët e vendasve që pavarësisht hapit fals kanë ruajtur kreun.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto