Templates by BIGtheme NET

Ekipi i Berishës dhe Gjimshtit shokon Milanin në fund

Milani është shtangur në fund nga një gol në minutat shtesë i Atalantas, që ka bërë që kuqezinjtë të dalin pa pikë nga sfida. Edhe pse e nisi ndeshjen mirë duke shënuar që në minutën e dytë me anë të Higuain.

Milani nuk e ruajti dot shumë gjatë avantazhin, por arriti të shënojë sërish golin e dytë duke kryesuar deri në fund.

Kur u duk se do e fitonte sfidën, Atalanta e shokoi me një gol në minutat shtesë duke i hequr ekipit një mundësi të artë për fitore.

Milani ka mbetur në vendin e 13-të të renditjes, shumë larg kreut.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto