Templates by BIGtheme NET

Jo çdokush ka aftësi të ngjashme, atë që bën ky bilardist pak mund ta realizojnë (Videp)

Bilardo është një sport shumë i përhapur në mbarë botë dhe të shumtë janë personat që e praktikojnë për argëtim.

Megjithatë si në çdo sport, edhe këtu ka persona që janë më të talentuar se të tjerët.

Bilardisti në video bën atë që pak persona mund ta bëjnë, pasi bën goditje të rralla dhe tejet të vështira për t’u realizuar.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto