Templates by BIGtheme NET

Pas Ronaldos, Juventusi në kërkim të talentit gjerman

Pas blerjes së Cristiano Ronaldos, Juventusi nuk ka ndërmend të ndalet në merkato.

Të paktën sipas mediave sportive italiane.

Tashmë torinezët janë vënë në ndjekje të talentit të Manchester Cityt, gjermanit Sane.

Në një skuadër yjesh 22-vjeçari nuk ka shumë hapësira dhe italianët janë vënë në ndjekje të tij, por ky operacion mund t’u kushtojë 150 milionë euro dhe kjo është një shifër edhe më e madhe nga sa është blerë Ronaldo.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto