Templates by BIGtheme NET

FIFA jep çmimin “Puskas”, lojtari i Liverpool supriza e sezonit

FIFA ka dhënë çmimin për golin më të bukur në një ceremony të zhvilluar në Londër.

Për këtë vit, çmimi “Puskas” i është dhënë Mohamed Salah për super golin që e shënuar.

Në garë për këtë çmim kanë qenë Gareth Bale dhe Cristiano Ronaldo.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto