Templates by BIGtheme NET

“Bushati pajisi me pasaportë diplomatike Enver Bajrin, lëviz i lirë në Europë”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar së fundmi denoncimin e një qytetari dixhital, ku ky i fundit lëshon akuza në drejtim të ministrit Bushati. Sipas Berishës, Bushati ka pajisur me pasaporta diplomatike anëtarë të klanit ‘Bajri’.

DENONCIMI:

Ditzi Bushati pajisi me pasaporta diplomatike anetare te klanit Bajri!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Dr lidhur me banden Bajri qe policia u kujtue ti arrestoj jo kur kryenin krime por vetem kur opozita zbriti ne Shkoder dhe arriti ti tregoj lidhjet e tyre me qeverine,mga Edi Rama i cili darkonte dhe bente fushate ne lokalin e Bahri Bajrit tek Ditmir Bushati de Luan Harusha qe i mbanin para dhe mbrapa sa here vinin ne Shkoder.
Por po te informoje se me kryesori i tyre Enver Bajri shetit i lire neper bote sepse esht i i paisur me pasaport diplomtike nga Ditmir Bushati qysh ne qershor te vitit 2014.Perveç kesaj policia me porosi te prere nga siper po i cliron nga krimet e renda duke u ngarkuar atyre akuza qesharke qe te dalin sa me shpejte te lire!

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto