Templates by BIGtheme NET

Digjet nga zjarri banesa në Prrenjas, familja mbetet në qiell të hapur

Një banesë është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme në Rrajcë të Prrenajsit.

Banesa në pronësi të Musa Bogdanit është djegur plotësisht, ndërsa në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e zjarrfikëses.

Nga zjarri janë rrezikuar edhe disa banesa aty pranë.

Në banesë jetonin 6 anëtarë të një familje të cilët kanë mbetur në qiell të hapur. Nuk dihen  ende shkaqet dhe motivet e zjarrit.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto