Templates by BIGtheme NET

Florian Marku fiton me “knock-out” ndaj rumunit Vranceanu

Florian Marku fitoi ndeshjen e tij ndaj kundërshtarit rumun Ioan Vranceanu në Mixed Martial Arts (MMA), përballje e zhvilluar të premten në mbrëmje në Ferizaj.

Marku fitoi me “knock-out” në raundin e dytë ndaj rumunit.

“Qëllimi im është që të arrij UFC-në dhe së shpejti do të më shikoni atje”, tha menjëherë pas dyluftimit Florian Marku.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto