INTERVISTË / Jetmir Olldashi: Prokurorët më shantazhuan për “Babalen”, do ndjek rrugën ligjore

Gazetari Jetmir Olldashi i cili u mor me investigimin për kanabisin në Vlorë së bashku me Albert Veliun të njohur si “Dëshmitari X”, ka marrë masën e sigurimit “detyrim për paraqitje” nga Prokuroria e Krimeve të Rënda si i dyshuar për kallëzim të rremë, ka treguar për Hashtag,al se prokurorët e shantazhuan për “Babalen” dhe … Continue reading INTERVISTË / Jetmir Olldashi: Prokurorët më shantazhuan për “Babalen”, do ndjek rrugën ligjore