Templates by BIGtheme NET

Ndeshja në “MMA” përfundon pas nokautit qesharak (Video)

Të gjitha nocionet dhe teknika e këtij sporti u harruan shpejt kur Mumia Abu Dey Ali dhe Mitch Aguiar u takuan të premten në “Legacy Fighting Alliance 46”.

Të dy luftëtarët u përfshinë në një rrahje të egër që ishte aq argëtuese sa edhe e shkurtër.

Ali dhe Aguiar, i lanë pas të gjitha teknikat dhe u përleshën në rrëmujë e sipër derisa ndeshja përfundoi pas një nokauti gazmor.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto