Templates by BIGtheme NET

Erion Veliaj publikon foto me të birin, tregon emrin e tij

Dy ditë më parë kryebashkiaku Erion Veliaj është bërë baba për herë të parë. Sot ai ka publikuar foto të djalit të tij. 

Kryebashkiaku ka falenderuar doktorët që morën pjesë si dhe të gjithë ata që i kanë dërguar urimet për ardhjen në jetë të të birit. Ai na ka treguar se emri i djalit të tij është Kajan. 

“Ne u bekuam këtë fundjavë me birin tonë Kajan – tironsin më të ri në qytet! Mirënjohje nga zemra krye-Doktorit të Tiranës Orion Glozheni, dhe Gencit, Dritës e Valit nga ekipi i tij i mrekullueshem tek Materniteti i ri. Shumë dashuri e mirënjohje për gjithë urimet tuaj”, ka shkruar Erion Veliaj.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto