Templates by BIGtheme NET

Vritet me armë zjarri punonjësi bashkisë Mat, plagosen dy të tjerë

Në Mat është vrarë një punonjës i bashkisë dhe janë plagosur dy të tjerë. Mësohet se autori ka që lluar me armë zjarri mbi tre punonjësit të cilët ishin duke ngrënë drekë. 

Ngjarja e rëndë ndodhi në fhsatin fshatin Shëlli.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë me 2 viktima.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit të vrasjes së punonjësve të bashkisë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto