Templates by BIGtheme NET

Një nga ministret e Ramës, me tatuazh një nusepashke (FOTO)

Një foto e publikuar sot zbulon një tatuazh, të një prej ministreve të qeverisë Rama. Fotografi i Parlamentit Agim Rama, ka publikuar foton e këmbëve të ministres, e cila ka tatuazhin me nusepashke në këmbë.

“Shpresojmë t’i sjelli fat nusepashkia ministres”, shkruan Rama.

Por fotografi nuk e zbulon as fytyrën dhe as emrin e ministres me këtë tatuazh. Gjithçka kuptohet nga fotoja, është se ministrja mban një palë këpucë ngjyrë blu.

Këpucë që mund t’i përkasin secilës prej ministreve, qoftë Olta Xhaçkës, Mirela Kumbaros, Ogerta Manastirliut, Lindita Nikollës, Etilda Gjonajt apo Sonila Qatos.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*