Templates by BIGtheme NET

Shqipëria humbet ndaj Izraelit

Shqipëria luajti në transfertë me Izraelin ndeshjen e tretë të Grupit A (Liga C) të Ligës së Kombeve.

Pjesa e parë u fitua nga izraelitët 1-0 me golin e shënuar në minutën e 8-të nga Hemed.

Në të 83’ kuqezinjtë pësojnë edhe golin e dytë. Nga distanca gjuan Saba dhe topi devijohet paksa, duke e bërë të pavlefshme hedhjen e Strakoshës

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto