Templates by BIGtheme NET

David Beckham e pranon publikisht: Me Victorian kemi probleme, marrëdhënia është ndërlikuar

Prej kohësh në media qarkullojnë lajme që tregojnë se çifti i njohur, David dhe Victoria Beckham janë drejt divorcit. Por vetë nga çifti këto thashetheme  deri dje ishin mohuar. 

Por në fakt këtë periudhë dyshja po kalojnë kohë të vështira profesionale, gjë kjo që ka ndikuar negativisht në marrëdhënien e tyre. Teksa të gjithë po prisnim një deklaratë zyrtare që të hidhte poshtë aludimet, David ka reaguar për herë të parë duke u shprehur se ata kanë mosmarrëveshje të forta mes tyre.

“Të jesh i martuar për një kohë të gjatë është shumë e vështirë. Marrëdhënia me kalimin e kohës bëhet shumë e ndërlikuar”,- është shprehur ai.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto