Templates by BIGtheme NET

Rregjistrimi i portaleve, Rama reagon pas letrës së OSBE-së: Së shpejti në diskutim publik

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas qëndrimit të OSBE-së, dhe ka deklaruar se është i hapur për të diskutuar dhe për të pranuar çdo sugjerim për të miratuar paketën antishpifje dhe anti fake news.

Në një postim në Twitter, Rama ka bërë të ditur se ka patur një bisedë të frytshme me Harlem Desir, përfaqësuesin e OSBE-së, për Lirinë e Medias dhe se së shpejti kjo nismë do dërgohet në diskutim publik.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto