Templates by BIGtheme NET

Aksident i rëndë te fabrika e çimentos në Elbasan, dyshohet për viktima

Një aksident i rëndë ka ndodhur tek Fabrika e Çimentos në Elbasan.

Nga raportimet e para dyshohet për një të vdekur dhe një të plagosur.

Njëri nga punëtorët është mbuluar nga një masiv çimentoje.

Aktualisht nuk bëhen me dije identiteti i punëtorit që dyshohet se ka humbur jetën dhe aq i punëtorit tjetër që është plagosur.

Vijon…

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto