Templates by BIGtheme NET

Roma pëson disfatë në shtëpi nga Spal

Roma është dorëzuar përballë Spal duke humbur me rezultatin 0-2 në “Olimpico”, duke e rinisur kampionatin italian pas ndërprerjes për Ligën e Kombeve në mënyrën më të keqe të mundshme.

Verdhekuqtë pësuan një gol në çdo pjesë, fillimisht me Petagna në minutën e 38 dhe më pas me Bonifazzi në të 56-n.

Kjo humbje ishte e papritur pasi Spali vinte pas 5 humbjeve radhazi.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto