Templates by BIGtheme NET

Dua Lipa dhe Bebe Rexha ia marrin valles (VIDEO)

Dua Lipa dhe Bebe Rexha nuk ngurojnë në asnjë moment të tregojnë origjinën e tyre. Së fundmi ato kanë publikuar një video ku shfaqen duke kërcyer valle popullore.

Ata ndodhen në dhomën e një hoteli,  pas spektaklit të “MTV EMA”-s. Ato shfaqen të qeshura teksa shijojnë vallen dhe duhet të themi se nuk ngatërrohen me hapat. Madje kërcejnë valle zbathur. 

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto