Templates by BIGtheme NET

Marcelo drejt largimit, Real piketon zëvendësuesin

Real Madrid duket se tashmë i ka humbur shpresat me mbrojtësin brazilian Marselo. Me shumë gjasa Marselo në merkaton e Janarit do të jetë një lojtar i Juventusit dhe kjo ka bërë që gjërat të lëvizin te “galaktikët”.

Presidenti Florentino Perez është hedhur në veprim që së bashku me klubin të gjejnë një mbrojtës të denjë për të zëvendësuar brazilianin.

Bëhet fjalë për mbrojtësin 22-vjeçar të Vijarealit, Alfonso Pedraza. Lojtari me paraqitjet e tij të mira ka bërë që t’i shkojnë pas disa skuadra. Tentativa për të marrë mbrojtësin në Janar është një opsion i hapur më madrilenët.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto