Templates by BIGtheme NET

Raul Bova baba për herë të katërt, vjen në jetë Alma

Aktori i famshëm italian, Raul Bova dhe bashkëshortja e tij Rocio Munoz Morales janë bërë sërish prindër. 

Ky lajm është dhënë vetë nga çifti në rrjetin social Instagram ku na kanë treguar edhe emrin e foshnjës.  Ata e kanë pagëzuar vogëlushen me një emër shumë të veçantë, Alma. 

Raul Bova është baba i katër fëmijëve, pasi ai ka edhe dy djem të mëdhenj. Alessandro Leon, 18 vjeç dhe Francesco 17 vjeç, janë fëmijët e tij nga martesa e parë me Chiara Giordanon.

Duhet të themi se ky aktor njihet nga të gjithë shqiptarët pas karrierës së tij të shkëlqyer kinematografike. 

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto