Templates by BIGtheme NET

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, përfshihet edhe ambasadorja e Turqisë

Në Kosovë kanë ndërruar jetë tre persona dhe katër të tjerë janë plagosur, si pasojë e një aksidenti ku është përfshirë edhe eskorta e ambasadores turke në Kosovë, Kivilcim Kiliç.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Florije Ahmeti.

“Në ora 18:25 kemi pranuar informatën nga QKUK, se ka ndërruar jetë një nga personat e lënduar ne aksidentin qe ndodhi sonte ne fshatin Mramor”, shkruan Gazeta Express, ndërsa më pas është konfirmuar se numri i viktimave ka shkuar në 3 persona, ndërsa 4 të tjerë kanë mbetur të plagosur.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto