Templates by BIGtheme NET

Të fluturosh sipër tyre është ndjesi e veçantë, njihuni me aeroportet më panoramikë (Fotot)

Këto janë aeroportet më të këndshëm dhe panoramikë në botë.

Të ulesh në to të ofron mundësinë e një pamjeje të jashtëzakonshme në ajri.

Nëse do ju bjerë rasti të uleni në ndonjërin prej tyre, do bindeni edhe vetë se ajo që keni parë në foto është e vërtetë.

Barra, Skoci

Zelandë e Re

Toronto, Kanada

SHBA

Saint Martin

Saba, Karaibe

Nice, Francë

Majami, SHBA

Londër

Donegal, Irlandë

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto