Templates by BIGtheme NET

Dua Lipa dhe Isaac Carew mes çifteve më me stil të 2018-ës (FOTOT)

Çdo vit, revista britanike ‘British GQ’ prezanton listën me meshkujt e veshur më mirë në të gjithë botën. Por për herë të parë, kanë publikuar edhe listën e çifteve të veshura më mirë në botë.

Nga Michelle dhe Barack Obama te Dua Lipa dhe Issac Careeë, “British GQ” ka zgjedhur çiftet e veshura më bukur që kanë tërhequr vëmendjen e publikut.

Thom Browne and Andrew Bolton

Barack and Michelle Obama

Ryan Reynolds and Blake Lively
Michael Fassbender and Alicia Vikander
Isaac Carew and Dua Lipa

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto